
451 624 ₸
Ariston SGA 150 R – индикатормен және қажетті режим мен басқаруды орнатудың ыңғайлылығын қамтамасыз ететін сыртқы температура реттегішімен жабдықталған сақтау типті газды су жылытқышы. Бұл жабдық ең аз жылу шығынымен және өте үнемді газ шығынымен ерекшеленеді, бұл полиуретанды көбіктен жасалған тамаша жылу оқшаулауының арқасында қол жеткізіледі. Орнату нұсқасы – тік, едендік.
Ұсынылған модельдің негізгі сипаттамалары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Газ |
| номиналды қуат | 7.22 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 71 мин |
| Су ыдысының көлемі | 155 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 53 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газ отынының түрлері | Табиғи |
| Табиғи газды тұтыну | 0.88 куб. м/сағ |
| Газдың жұмыс қысымы | 20 мбар |
| Пештің түрі | Ашық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Су жылытқышты басқару | Гидравликалық |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Судың минималды қысымы | 0.2 бар |
| Судың максималды қысымы | 8 бар |
| Магний анод | Иә |
| Термометр | Иә |
| Қызып кету сенсоры | Иә |
| Қыздыру температурасын шектеу | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1450 мм |
| Ені | 495 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Мұржаның диаметрі | 81 мм |
| Газды қосу | 1/2" |