
558 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Ағындық-жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Өнімділік ∆ = 50°С | 9.2 литр/мин |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 31 мин |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 90 град. |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 62 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Судың максималды қысымы | 7 бар |
| Магний анод | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1397 мм |
| Ені | 560 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |