
724 000 ₸
Еден қазандықтарына арналған Ariston BC1S CD1 300 ARI жанама жылыту қазандығы, болаттан жасалған сыртқы корпус, титан эмальмен қапталған ішкі резервуар, магний аноды, суды қосуға арналған терминалдардың ыңғайлы орналасуы, 200 және 300 л үшін 3 кВТ қыздыру элементін орнату мүмкіндігі. және 450 л қазандық үшін 6 кВТ, реттеу аяқтары, ағызу және қайта өңдеу желісін қосу мүмкіндігі
Аристон BC1S CD1 300 ARI - EU сыйымдылығы жоғары жанама жылыту су жылытқышы эмаль титанмен қапталған тот баспайтын болаттан жасалған резервуармен жабдықталған. Жылу алмастырғышы және тегіс қабырғалы құбырлары бар су жылытқышы кез келген газбен жұмыс істейтін немесе сұйық отынмен жұмыс істейтін ыстық су немесе күн жүйесіне қосылады. Жылу алмастырғыштардың орналасуы резервуардағы судың толық жылынуын қамтамасыз етеді. DIN 4753 талаптарына сәйкес эмальданған резервуарға 850°C температурада қорғаныс жабыны жағылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Ағындық-жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 300 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 90 град. |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Титан эмаль |
| Салмақ | 135 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Судың максималды қысымы | 10 бар |
| Магний анод | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1834 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |