
920 000 ₸
Еден қазандықтарына арналған Ariston BC1S CD1 450 ARI жанама жылыту қазандығы, болаттан жасалған сыртқы корпус, титан эмальмен қапталған ішкі резервуар, магний аноды, суды қосуға арналған терминалдардың ыңғайлы орналасуы, 200 және 300 л үшін 3 кВТ қыздыру элементін орнату мүмкіндігі. және 450 л қазандық үшін 6 кВТ, реттеу аяқтары, ағызу және қайта өңдеу желісін қосу мүмкіндігі
Аристон BC1S CD1 450 ARI - EU сыйымдылығы жоғары жанама су жылытқышы эмаль титанмен қапталған тот баспайтын болаттан жасалған резервуармен жабдықталған. Жылу алмастырғышы және тегіс қабырғалы құбырлары бар су жылытқышы кез келген газбен жұмыс істейтін немесе сұйық отынмен жұмыс істейтін ыстық су немесе күн жүйесіне қосылады. Жылу алмастырғыштардың орналасуы резервуардағы судың толық жылынуын қамтамасыз етеді. DIN 4753 талаптарына сәйкес эмальданған резервуарға 850°C температурада қорғаныс жабыны жағылады
Ariston BC1S CD1 450 ARI - EU едендік газ қазандықтарына арналған жанама жылыту қазандығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Ағындық-жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 450 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 90 град. |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Титан эмаль |
| Салмақ | 151 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Судың максималды қысымы | 10 бар |
| Магний анод | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1744 мм |
| Ені | 714 мм |
| Тереңдігі | 714 мм |