
730 000 ₸
Еден қазандықтарына арналған Ariston BC2S CD2 200 ARI жанама жылыту қазандығы, болаттан жасалған сыртқы корпус, титан эмальмен қапталған ішкі резервуар, магний аноды, суды қосуға арналған терминалдардың ыңғайлы орналасуы, 200 және 300 л үшін 3 кВТ қыздыру элементін орнату мүмкіндігі. және 450 л қазандық үшін 6 кВТ, реттеу аяқтары, ағызу және қайта өңдеу желісін қосу мүмкіндігі
Аристон BC2S CD2 200 ARI - EU сыйымдылығы жоғары жанама су жылытқышы эмаль титанмен қапталған тот баспайтын болаттан жасалған 2 резервуармен жабдықталған. Жылу алмастырғышы және тегіс қабырғалы құбырлары бар су жылытқышы кез келген газбен жұмыс істейтін немесе сұйық отынмен жұмыс істейтін ыстық су немесе күн жүйесіне қосылады. Жылу алмастырғыштардың орналасуы резервуардағы судың толық жылынуын қамтамасыз етеді.
Ariston BC2S 200L МАГНИЙ сыйымдылығы бар жанама жылыту су жылытқышы жылыту қазандығына қосу үшін қос орамды жылу алмастырғыштары бар.
Полиуретанды көбіктен жасалған жоғары тиімді жылу оқшаулағышы бар 200 литрлік жылу алмастырғышта суды жылытуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Ағындық-жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Өнімділік ∆ = 50°С | 19.4 литр/мин |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 90 град. |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Титан эмаль |
| Салмақ | 111 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Судың максималды қысымы | 10 бар |
| Магний анод | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1312 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |