
311 593 ₸
80 литрлік сыйымдылығы бар S/SGA R газды сақтау су жылытқышы электр желісіне қосылуды қажет етпейді және қабылдау нүктелерінің санына және су мен газдың кіріс қысымына қарамастан үздіксіз ыстық сумен қамтамасыз етуді қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Салмақ | 31 кг |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 56 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 75 град. |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| номиналды қуат | 5 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Су ыдысының көлемі | 80 л |
| Жұмыс қысымы | 8 бар |
| Орналасқан жері | Тік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту әдісі | Газ |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газ отынының түрлері | Табиғи |
| Табиғи газды тұтыну | 0.6 куб. м/сағ |
| Сұйытылған газды тұтыну | 0.4 кг/сағ |
| Пештің түрі | Ашық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 795 мм |
| Тереңдігі | 495 мм |
| Мұржаның диаметрі | 81 мм |
| Газды қосу | 3/8" |
| Ені | 495 мм |