

270 830 ₸
Ariston ARI 200 VERT 530 THER MO SF - қабырғаға орнатылатын электрлік су жылытқышы экологиялық таза полиуретанды көбіктен жасалған жылу оқшаулағышымен және сыйымдылығы 200 литр кіріктірілген резервуармен жабдықталған. TI-TRONIC INDUSTRIAL сериясының моделі ұзаққа созылатын резервуарға ие. Ішкі резервуардағы титан жабынының арқасында су жылытқыштың қызмет ету мерзімі ұзарады.
Ariston ARI 200 VERT 530 THER MO – сыйымдылығы 200 литр болатын өнеркәсіптік мақсаттағы су жылытқышы. Бұл құрылғының сақтау сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған, ол титан эмальмен қапталған, соның арқасында жабдық берік және өте ұзақ қызмет етеді, бұл өндірушінің кепілдігімен расталады. TI-TRONIC INDUSTRIAL сериялы Аристон су жылытқышы өз класы үшін жеткілікті ықшам өлшемдерімен, сондай-ақ қолайлы салмағымен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Бельгия |
| Салмақ | 45 кг |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Бактың ішкі жабыны | Титан эмаль |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 300 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 75 град. |
| номиналды қуат | 2.2 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орналасқан жері | Тік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1463 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Ені | 530 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау сыныбы | IP25D |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |