
411 627 ₸
ARI 300 STAB 570 THER MO VS EU - бұл резервуардың көлемі 200 литр болатын өнеркәсіптік мақсаттағы су жылытқышы. Бұл құрылғының сақтау сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған, ол титан эмальмен қапталған, соның арқасында жабдық берік және өте ұзақ қызмет етеді, бұл өндірушінің кепілдігімен расталады. Ұсынылған модель өз класы үшін жеткілікті ықшам өлшемдерімен, сондай-ақ қолайлы салмағымен ерекшеленеді.
Ұсынылған модельдің негізгі сипаттамалары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| номиналды қуат | 3 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 336 мин |
| Су ыдысының көлемі | 300 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 75 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Салмақ | 71 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 560 мм |
| Тереңдігі | 635 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау сыныбы | IP25D |
| Резервуардың ішкі жабыны | Titanium+ |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |