
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Италия |
| Салмақ | 205 кг |
| Сорғы түрі | Көп сатылы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Максималды қысым | 100 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Өткізу қабілеті | 55 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1408 мм |
| Ені | 365 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Болат |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | UNO VS 45-4 |