
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Италия |
| Салмақ | 55 кг |
| Сорғы түрі | Көп сатылы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Максималды қысым | 42 м |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Өткізу қабілеті | 20 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 788 мм |
| Ені | 300 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Болат |
| Сорғыны орнату | Тік |