
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Италия |
| Салмақ | 125 кг |
| Сорғы түрі | Көп сатылы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Максималды қысым | 75 м |
| Қуат тұтыну | 7500 Вт |
| Өткізу қабілеті | 36 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1135 мм |
| Ені | 320 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Болат |
| Сорғыны орнату | Тік |