
Жіберу 12 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos PF сорғысы жеке үйлердің қажеттіліктеріне жарамды құйынды сорғы болып табылады. Шағын габариттік өлшемдері бар ол жоғары қысымды сумен қамтамасыз етуге қабілетті. Сорғы термиялық және шамадан тыс жүктемеден қорғаумен, сондай-ақ бір фазалы сорғылар тізбегіне біріктірілген конденсатормен жабдықталған.
Қолдану салалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 24 кг |
| Сорғы түрі | Құйынды |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 50 град. |
| Максималды қысым | 33 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 10 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 470 Вт |
| Өткізу қабілеті | 2.4 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | PF 1-30 |