
Жіберу 12 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Сорғы Grundfos JP - эжекторы бар өздігінен сорылатын ортадан тепкіш моноблокты сорғы, ол сорғыға механикалық немесе химиялық әсер ете алатын қатты қоспалары немесе талшықтары жоқ таза, тұтқырлығы төмен және жарылысқа төзімді сұйықтықтарды айдауға арналған. Бұл Grundfos сорғы кіріктірілген эжектордың арқасында 8 м тереңдіктен жақсы сору қабілетіне ие.
JPA Grundfos су сорғысы сумен жабдықтаудың кең ауқымды міндеттеріне жарамды. Егер сізге жеке үйді сумен жабдықтауға арналған сенімді сорғы немесе қысымды жоғарылататын сорғы, суару сорғысы, бау-бақша сорғысы, су айдау сорғысы, ұңғыма сорғысы қажет болса, Grundfos JPA-ға назар аударыңыз. Ол үйді сумен қамтамасыз етуде, бақша мен көкөніс бағын суаруда, контейнерлер мен құдықтардан суды айдауда тамаша жұмыс істейді. JP 5 өзінің көп функциялылығының арқасында әртүрлі мақсаттағы басқа су сорғыларын сәтті ауыстырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 12 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 42 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 850 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3.2 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -10 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғы түрі | өздігінен құйылатын |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | JPA 4-47 |