
Жіберу 13 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos JPBasic PT сорғылары шойыннан жасалған корпусы бар өздігінен сорылатын ортадан тепкіш моноблокты сорғылар болып табылады. Сорғыда 8 м тереңдіктен жақсы сору қабілетін қамтамасыз ететін кіріктірілген эжектор бар.Жинақтағы резервуар мен қысым қосқышының болуына байланысты қондырғылар автоматты түрде қосылады және өшіріледі.
Артықшылықтары:
8 м дейінгі тереңдіктен өздігінен сору;
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 20 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 42 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 720 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3.2 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | JPBasic PT 4-47 PT-H |