
Жіберу 13 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos JP 4-47 PT-H сорғылары шойыннан жасалған корпусы бар өздігінен сорылатын ортадан тепкіш моноблокты сорғылар болып табылады. Сорғыда 8 м тереңдіктен жақсы сору қабілетін қамтамасыз ететін кіріктірілген эжектор бар.Жинақтағы резервуар мен қысым қосқышының болуына байланысты қондырғылар автоматты түрде қосылады және өшіріледі.
Артықшылықтары:
8 м дейінгі тереңдіктен өздігінен сору;
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 19 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 50 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 850 Вт |
| Өткізу қабілеті | 3.1 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Көлденең |