
Жіберу 12 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos PF 2-50 сорғысы жеке үйлердің қажеттіліктеріне жарамды құйынды сорғы болып табылады. Шағын габариттік өлшемдері бар ол жоғары қысымды сумен қамтамасыз етуге қабілетті. Сорғы термиялық және шамадан тыс жүктемеден қорғаумен, сондай-ақ бір фазалы сорғылар тізбегіне біріктірілген конденсатормен жабдықталған.
Қолдану салалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 7 кг |
| Сорғы түрі | Құйынды |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 50 град. |
| Максималды қысым | 52 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 10 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 860 Вт |
| Өткізу қабілеті | 2.4 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Көлденең |