
Жіберу 13 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos CR 5-5 - тік көп сатылы ортадан тепкіш сорғы ауыз су мен техникалық суды соруға арналған. In-line конструкциясы Grundfos CR 3 сорғысын көлденең құбырға орнатуға мүмкіндік береді. Grundfos CR 5-5 сорғысы суық және ыстық су қондырғыларында айдау, айналым және қысымды арттыру үшін қолданылады.
Grundfos CR 5-5 тік көп сатылы ортадан тепкіш сорғы плита-негізге орнатуға арналған "желіде" типті қалыпты сорғышы бар.
Сорғының сипаттамалары:
-Дөңгелектер мен аралық камералар жасалған Тот баспайтын болат DIN W.-Nr.DIN W.-Nr. 1.4301.
-CR 5-5 сорғысының басы мен астыңғы тірек бөлігі шойыннан жасалған.
-DIN 24960 стандартына сәйкес білік тығыздағышы.
-Айналу моменті айырғыш муфта арқылы беріледі.
-DIN фланецтері арқылы құбырға қосу.
3 фазалы асинхронды электр қозғалтқышы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 26.9 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 120 град. |
| Максималды қысым | 32.4 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -20 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 0.75 Вт |
| Өткізу қабілеті | 8.4 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Сорғыны орнату | Тік |