
Жіберу 13 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Grundfos тік көп сатылы ортадан тепкіш сорғы trong>CR 45-2 A-F-A-E-HQQE бір деңгейде ("желіде") орналасқан сору және шығару құбырлары бар, бұл көлденең бір құбырлы жүйеде орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Шойыннан жасалған сорғының басы мен негізі тот баспайтын болаттан жасалған, айдалатын сұйықтықпен жанасатын барлық басқа бөлшектер болып табылады. Картридждік білік тығыздағышы жоғары сенімділікті, қауіпсіз пайдалануды және техникалық қызмет көрсетуге оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Айналу айырғыш муфта арқылы беріледі. Құбырға DIN фланецтері арқылы қосу.
Сорғы ауамен салқындатылатын асинхронды 3 фазалы табан электр қозғалтқышымен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 114 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 120 град. |
| Максималды қысым | 49 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -20 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 7.5 Вт |
| Өткізу қабілеті | 57 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP55 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Тік |