
Бағасын нақтылаңыз
Гидроагрегаттар бөлшектердің материалдарына бейтарап қоспалар мен сұйықтықтарсыз суды жеткізу үшін қолданылады.
- үйді сумен жабдықтау;
- қысымды автоматты режимде ұстап тұру;
- кіріс қысымы бар жүйеде қосымша қысымды құру;
- бақшаны, көкөніс бағын, көгалды суару;
- құдықтардан, сондай-ақ су 8 м тереңдіктен төмен түспейтін ұңғымалардан су беру.;
HMC қондырғылары MC сериялы сорғыдан, айдалатын резервуардан, манометрден, қосылатын шлангтан және қысым қосқышынан тұрады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 29.5 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 41 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 1000 Вт |
| Өткізу қабілеті | 6 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP54 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | ҰӘК 604 |