
Бағасын нақтылаңыз
Қабырғаға оңай орнатуға арналған Wilo HiSewlift 3-35 кәріз қондырғысы. Төмен шуылмен жұмыс істеу және пайдаланушы тәжірибесін жақсарту үшін кіріктірілген белсендірілген көмір сүзгісі. Ағынды суларды тиімді ағызу үшін сенімділікті арттыратын қуат және электр энергиясын аз тұтыну. Икемді қосылым опцияларымен оңай орнату.
Wilo HiSewlift 3-35 мүмкіндіктері:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Сорғы түрі | Кәріз қондырғысы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Лас |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 8 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 400 Вт |
| Өткізу қабілеті | 5.2 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сорғыны орнату | Көлденең |