
Бағасын нақтылаңыз
WILO HiDrainlift 3-35 кәріздік автоматты қысымды қондырғы барлық қажетті ауыстырып-қосқыш және басқару құрылғыларымен шуы аз ағынды суларды ағызу үшін қолданылады. Орнату душ кабинасының астына немесе душ кабинасының жанына орнатуға жарамды. Айдаудың биіктігі мен қашықтығы құбырдың ішкі диаметріне уақыт бірлігінде айдалатын сұйықтық мөлшеріне байланысты болады.
Айдалатын қондырғы ортасы - бұл ағынды сулар құрамында дәретхана қағазы мен нәжіс жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 5 кг |
| Сорғы түрі | Кәріз қондырғысы |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Лас |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 60 град. |
| Максималды қысым | 7 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 400 Вт |
| Өткізу қабілеті | 5.4 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сорғыны орнату | Көлденең |