
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 42 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 1200 Вт |
| Өткізу қабілеті | 5 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Сорғыны орнату | Көлденең |