
417 312 ₸
Ariston SGA 120 R қабырғаға орнатылатын газды су жылытқышы үнемді, пайдалану оңай және орнату оңай. Ұсынылған модель әртүрлі бөлмелерді бір уақытта бірнеше нүктеде ыстық сумен қамтамасыз етеді. Сондай-ақ, Ariston SGA 120 R газды аз тұтынумен және қажетті температураны дәл ұстап тұру мүмкіндігімен ерекшеленетінін атап өткен жөн. Қарастырылып отырған модельдің қуаты 6 кВТ.
Ұсынылған модельдің негізгі ерекшеліктері:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Газ |
| номиналды қуат | 6.38 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 64 мин |
| Су ыдысының көлемі | 120 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 43 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газ отынының түрлері | Табиғи |
| Табиғи газды тұтыну | 0.79 куб. м/сағ |
| Газдың жұмыс қысымы | 20 мбар |
| Пештің түрі | Ашық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Су жылытқышты басқару | Гидравликалық |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Судың минималды қысымы | 0.2 бар |
| Судың максималды қысымы | 8 бар |
| Магний анод | Иә |
| Термометр | Иә |
| Қызып кету сенсоры | Иә |
| Қыздыру температурасын шектеу | Иә |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 495 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Мұржаның диаметрі | 81 мм |
| Газды қосу | 1/2" |