
314 829 ₸
Ariston ARI 200 STAB 570 THER MO VS EU - Электр энергиясының салыстырмалы түрде аз шығынымен суды айтарлықтай жылдам жылытуға ықпал ететін заманауи әзірлемелермен жабдықталған сақтау типті электрлік су жылытқышы. Құрылғы 200 литрлік резервуармен жабдықталған және ұқсас жабдықпен салыстырғанда суды тез дайындайды. Жабдықтың ұзартылған қызмет ету мерзіміне құрылғының бүкіл ішкі бетін арнайы титанмен қаптау арқылы кепілдік беріледі.
Ariston TI TRONIC INDUSTRIAL сериялы жинақтаушы су жылытқышының ерекшеліктері мен артықшылықтары:
TI TRONIC INDUSTRIAL жабдықтарының желісі – бұл үлкен көлемді су жылыту құрылғылары, олар үлкен саяжайларда, сондай-ақ кеңсе ғимараттарында, шағын өндірістік үй-жайларда пайдалануға өте ыңғайлы. Айта кету керек, бұл диапазондағы құрылғылар заманауи дизайнмен ерекшеленеді, ол интерьерге оның кескінінің тұтастығын бұзбай үйлеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ARISTON |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 51 кг |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 225 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 75 град. |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| номиналды қуат | 3 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орналасқан жері | Тік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Орнату әдісі | Еден |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| Ені | 570 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау сыныбы | IP25D |
| Резервуардың ішкі жабыны | Titanium+ |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |