
Жіберу 12 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
Көлденең көп сатылы сорғы CM (= ортадан тепкіш, модульдік) әртүрлі конфигурацияларды орнатуға мүмкіндік беретін ықшам және модульдік шешім ретінде әзірленген. Сорғы негізінен бір-бірін алмастыратын модульдер сериясынан тұрады, олардың барлығы мақсатына қарамастан үздіксіз бірлесіп жұмыс істеуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 12 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Максималды қысым | 20 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -20 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 4 Вт |
| Өткізу қабілеті | 4.5 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP55 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | CM 3-2 |