
Жіберу 12 маусым 2026Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Салмақ | 23.3 кг |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Максималды қысым | 24 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -20 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 0.37 Вт |
| Өткізу қабілеті | 2.4 куб. м/сағ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP55 |
| Корпус материалы | Шойын |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Негізгі атрибуттар | |
| Үлгі | CR 1-4 |